HAYATI İNŞA ETMEK

NAZMİ DURBAKAYIM

1974 yılında genç bir İTÜ’lü mühendis olarak inşaat dünyasına tek başıma attığım adım, aynı zamanda bugünkü TEKNİK YAPI’nın başlangıcı idi. Bugün, bütün takım arkadaşlarımızla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yolumuza devam ediyoruz.

Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat yaptık. İleri teknolojileri takip etmemiz ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliğimiz TEKNİK YAPI’yı sektöründe farklı bir konuma getirmiştir.

 Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konut inşaatlarında farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız TEKNİK YAPI’yı bugünlere taşımıştır.

 Bugün sizlerden aldığımız güçle yeni alanlarda da hizmet için kolları sıvadık. TEKNİK YAPI bünyesine yer alan BETOFİBER ile Prekast beton elemanları, TEKNİK YAPI KONUT SANAYİ ile butik projeler, TEKNİK YAPI PROJE ile geleceğin mimari tasarımları,  TEKNİK GÜVENLİK ile güvenlik hizmetlerinde, AKTİF YAŞAM ile yönetim hizmetlerinde,  EGESULTAN ile de sağlık turizminde, MAKS SPOR ile spor ve sağlık hizmetlerinde, MAKS YEMEK ile gıda alanında  başarılı adımlarla ilerliyoruz.

 Güzellik ve mutluluklar ile sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

İnşaat Mühendisi